TU Eindhoven onderzoekt beleving computerspellen



EINDHOVEN - De Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) heeft een Game Experience Lab opgericht om onderzoek te doen naar de beleving van computerspelletjes. Dat zei een woordvoerster van de TU/e dinsdag.
Het onderzoek richt zich op diverse gebruikers van computerspelletjes, onder wie ouderen en gezinnen met kinderen. Het nieuwe laboratorium kent drie ruimtes: een woonkamer en een studeerkamer voor de zogeheten gamers en een controle/observatiekamer voor de onderzoekers.
Computerspelletjes zijn enorm populair, maar volgens de TU/e is er nog veel onzekerheid over de mogelijke effecten op mensen. Beter inzicht in 'gamebeleving' kan bijdragen aan toepassingen van computerspellen voor onderwijs, training en gezondheidszorg.

Tijd Gepubliceerd op: 04.12.07 15:02


Vorige pagina


Eerder verschenen


Advertenties



Berden.nl

Weer

Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:

Actuele sneeuwhoogtes - powered by skiinfo.nl
Powered by skiinfo.nl

Thema's