Honderd miljoen rozen en negentig miljoen tulpen zijn vorige week besteld bij de bloemenveilingen van FloraHolland. ANP Photo
Honderd miljoen rozen en negentig miljoen tulpen zijn vorige week besteld bij de bloemenveilingen van FloraHolland. ANP Photo
Honderd miljoen rozen voor Valentijn

Honderd miljoen rozen en negentig miljoen tulpen zijn vorige week besteld bij de bloemenveilingen van FloraHolland, onder meer in Venlo. Valentijnsdag zorgde voor een piek in de verkoop van bloemen en planten, meldde FloraHolland maandag.

Aalsmeer
ANP

Behalve rozen en tulpen werden veel chrysanten, lelies en gerbera's besteld. De bloemen zijn niet alleen bestemd voor Nederland, maar worden ook geëxporteerd naar onder meer Duitsland, Frankrijk, Engeland en Rusland.

Vorige week bleek uit een Valentijnsenquête die MSN.nl onder ruim vijfduizend mensen heeft gehouden dat ruim de helft van de Nederlanders geen kaartje of bloemetje stuurt op Valentijnsdag. Van de ondervraagden zegt 33 procent niets met de dag van de liefde te hebben.

Tijd Gepubliceerd op: 11.02.08 09:02, laatste update: 11.02.08 13:41


Vorige pagina


Poll van de dag

Sorry, no question available

Advertenties



Berden.nl

Weer

Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:

Actuele sneeuwhoogtes - powered by skiinfo.nl
Powered by skiinfo.nl

Thema's