Advertentie


Het laatste nieuws, Nieuws, Nieuws en Media, Laatste nieuws, Actueel nieuws, Limburg, Sport nieuws, Dagblad de Limburger
Advertentie

div_v2.gif
 Laatste update: 08/02/2012 23:26 Tip ons: nieuwsemail.gif foto'semail.gif Mobiel:Het laatste nieuws op je mobiel en pda lees je via www.Limburger.nl/mobiel
div_v2.gif

Regionieuws
Sport
Cultuur en Media
Wandel/fietsroutes
Blogs
Bijlages
Nieuwsbrief
Service
Weer
Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:
Neem abonnement
Krant digitaal
Sportspellen
RSS-feed
Websites
Startpagina
Voorpagina / Scala / NOS speurt naar 'technisch lek'
Nieuwslezeres Eva Jinek
Nieuwslezeres Eva Jinek (Bron: internet)
Lees ook:
NOS speurt naar 'technisch lek'

De NOS onderzoekt hoe het mogelijk is dat er in de afgelopen week beeld- en geluidsfragmenten van discussies van NOS-medewerkers die buiten de uitzending plaatshadden, uitlekten naar websites en andere tv-programma's.

Hilversum
ANP

„Een aantal technische mensen zit bovenop deze kwestie”, vertelde een NOS-woordvoerster dinsdag. Volgens haar betreft het een technisch probleem en heeft de omroep geen redenen om aan te nemen dat NOS-mensen deze beelden lekken naar andere media.

Verleden week, tijdens de vliegramp bij Schiphol, kon een NOS-medewerker geen goede straalverbinding krijgen met de studio in Hilversum. Dat liet hij in niet mis te verstane woorden weten en 's avonds waren die woorden te horen in het tv-programma De Wereld Draait Door. Deze week circuleert een filmpje op internet waarin is te zien hoe nieuwslezeres Eva Jinek voor het begin van een uitzending haar decolleté schikt. Daarbij geeft ze ook commentaar.

„Het is duidelijk dat dit een zeer ernstige fout is en dat we intern gaan uitzoeken hoe dit heeft kunnen gebeuren”, aldus de NOS-zegsvrouw. „Dit mag nooit meer gebeuren, we zullen er zeker wat aan gaan doen.”

Tijd Gepubliceerd op: 03.03.09 11:52, laatste update: 03.03.09 12:01



Deel dit artikel op:
 
nujij hyves facebook msn ekudos linkedin twitter



Meer nieuws uit Scala


Advertenties








Advertenties





Advertentie