De presidentsverkiezingen in Oekraïne lijken nog niet beslist. De eerdere berichten dat Viktor Janoekovitsj de strijd had gewonnen, waren te voorbarig. ANP
De presidentsverkiezingen in Oekraïne lijken nog niet beslist. De eerdere berichten dat Viktor Janoekovitsj de strijd had gewonnen, waren te voorbarig. ANP
Timosjenko nadert Janoekovitsj



KIEV (ANP) - De presidentsverkiezingen in Oekraïne lijken nog niet beslist. Maandagmorgen bleek dat premier Joelia Timosjenko haar rivaal Viktor Janoekovitsj dichter op de hielen zit dan eerder gedacht.
Inmiddels is 87,3 procent van de stemmen geteld. Volgens de kiescommissie heeft oppositieleider Janoekovitsj op basis van de voorlopige uitslagen een voorsprong van circa 2,7 procentpunt op Timosjenko. In een eerder stadium was het gat nog 10 procentpunt in het voordeel van Janoekovitsj.
Timosjenko staat op dit moment op 45,8 procent, tegen 48,5 voor haar tegenstrever. De overige stemmers koos voor de optie 'tegen iedereen'.

Tijd Gepubliceerd op: 08.02.10 07:10


Vorige pagina


Poll van de dag

Sorry, no question available

Advertenties



Berden.nl

Weer

Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:

Actuele sneeuwhoogtes - powered by skiinfo.nl
Powered by skiinfo.nl

Thema's