De Uggs-fans maakten via de website uggsboots4you.nl geld over naar een rekeningnummer in België, maar ontvingen geen schoenen. Ze reageerden op een advertentie, die 23 januari was geplaatst in de Limburgse dagbladen en het Eindhovens Dagblad. Daarin werd melding gemaakt van een actie met Uggs. Normaal kosten deze schoenen meer dan tweehonderd euro per paar, maar de adverteerders boden ze aan voor de stuntprijs van 99 euro.
In drie dagen tijd kreeg de website 4500 hits. De zakenmensen meldden aan de advertentieafdeling van de Media Groep Limburg (MGL), dat ze in die korte tijd 1700 orders binnen hadden gesleept. De schoenenverkopers vertrokken met de noorderzon. Niet alleen kregen de klanten hun betaalde schoenen niet. Ook de advertenties en de rekeningen voor het bouwen van de website werden niet betaald. Op diverse plaatsen in Limburg zou al aangifte zijn gedaan. De Limburgse politiekorpsen konden daar afgelopen weekeinde nog geen uitsluitsel over geven. De bouwer van de website gaat dinsdag aangifte doen van oplichting. MGL overweegt dezelfde stap te zetten.
Naar verluidt zijn Belgische en Limburgse politie-eenheden afgelopen weekeinde al begonnen met een gezamenlijk onderzoek naar de oplichtingspraktijken.
Gepubliceerd op: 08.02.10 06:00
Oproep: mail Limburgse Streetview-rariteiten
21:46 | Bijna heel Nederland is nu op straatniveau in 360 graden digitaal te bekijken met Streetview. Maastricht is nu ook toegevoegd aan de steeds langer wordende lijst van Limburgse plaatsen waar virtueel door de straten gewandeld kan worden.
» Lees verder | Limburg
NS-kortingskaarten toch geldig in Veolia-trein
21:44 | De NS-kortingskaartjes die bij drogisterijketen Kruidvat worden verkocht, zijn vanaf zaterdag toch geldig in Veolia-treinen. De vervoerder, die aanvankelijk had besloten de tickets op haar treinen te weren, heeft vrijdag overeenstemming bereikt met de NS.
» Lees verder | Limburg
Camiel: 'Privé gaat voor'
12:00 | Camiel Eurlings, verkeersminster en ‘CDA-kroonprins' kondigde donderdag zijn vertrek uit de landelijke politiek aan. Een ‘time-out' om eindelijk eens toe te komen aan een privéleven.
» Lees verder | Limburg
Amber Alert luidt noodklok
09:42 | Amber Alert, het systeem waarmee in korte tijd zoveel mogelijk mensen worden gewaarschuwd over een kind dat wordt vermist, luidt de noodklok voor de toekomst. De dienst doet een beroep op politici om te investeren in het systeem.
» Lees verder | Limburg
Vodafone snijdt in klantenservice
07:00 | Omdat de kosten van de klantenservice van Vodafone hoger zijn dan bij andere callcentra, gaat het belbedrijf bij deze afdeling bezuinigen en reorganiseren. Het personeel krijgt een voorstel voor versoberde arbeidsvoorwaarden en in Maastricht worden 24...
» Lees verder | Limburg
Weer verdachte van plofkraken opgepakt
14:27 | De politie heeft woensdag in zijn woning in Roermond een 18-jarige man gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij een plofkraak op een geldautomaat in Roermond. Dat maakte de politie donderdag bekend.
» Lees verder | Limburg
Kerk wacht gezamenlijke claim van slachtoffers
12:50 | Twee slachtoffers van seksueel misbruik in Kerkrade bereiden samen met lotgenoten een gezamenlijke schadeclaim voor tegen de katholieke kerk. Letselschadeadvocaat Martin de Witte bevestigde donderdag een bericht hierover in de Volkskrant.
» Lees verder | Limburg
Beroep tegen vrijspraak laserbouwer Schinveld
11:55 | Het openbaar ministerie in Maastricht gaat in hoger beroep tegen de vrijspraak van de 56-jarige Ed D. uit Schinveld die volgens beschuldigingen heeft geprobeerd piloten van AWACS-vliegtuigen te verblinden met een laserapparaat.
» Lees verder | Limburg
5000 xtc-pillen in auto
11:42 | Met 5000 xtc-pillen in zijn auto is woensdagnacht een automobilist (21) uit Landgraaf opgepakt bij een controle op de Juliana van Stolberglaan in zijn woonplaats.
» Lees verder | Limburg
Pensioenbeheerder APG ontslaat handelaren
07:00 | De Heerlense pensioenbeheerder APG heeft twee beurshandelaren op staande voet ontslagen wegens belangenverstrengeling. Ze stopten privé-geld in fondsen waarin ook pensioengeld werd belegd.
» Lees verder | Limburg
- 23:50 Machu Picchu eind maart weer open
- 23:40 Uitvaart Van Mierlo donderdag
- 23:18 De Graafschap blijft makkelijk overeind in Sittard
- 23:10 Clinton haalt hard uit naar Israël
- 23:00 FC Twente blijft koploper in eredivisie
- 22:46 Misbruik in bisdom van Benedictus XVI
- 22:40 Schalke 04 koploper na zege op Stuttgart
- 22:32 Ook Mister Interim ziet chaotisch MVV
- 22:30 Roda JC moet op zoek naar nieuwe hoofdsponsor
- 22:15 Job Cohen nieuwe leider PvdA na vertrek Bos























