Doors-leden Manzarek en Krieger op Bospop

Ray Manzarek en Robby Krieger, die beiden deel uitgemaakt hebben van de legendarische band The Doors, treden op zondag 11 juli op Bospop op. Samen met Brett Scallions, bass-legende Phil Chen en drummer Ty Dennis zorgen zij volgens organisator Paul Adriaens van het Weerter popfestival voor een tripje door de muziekgeschiedenis. Bospop wordt afgesloten door Toto.

door Peter van de Berg
WEERT -

De line-up van Toto is als volgt: David Paich, Steve Lukather, Steve Porcaro, Simon Phillips, Joseph Williams en Nathan East.
Eerder was al bekendgemaakt dat John Fogerty de hoofdact is op de dertigste editie van Bospop. De voormalige zanger van de Amerikaanse band Creedence Clearwater Revival was twee jaar geleden ook al te zien in Weert. Zaterdag 10 juli, de eerste dag van het festival, wordt sowieso een flashback naar de jaren zestig en zeventig. Naast Fogerty is ook Crosby, Stills en Nash gecontracteerd. De drie muzikanten, in het verleden aangevuld met Neil Young, waren toonbeelden van de Woodstock-generatie. Bospop wijkt vanwege zijn jubileum uit naar een groter terrein. De rockband Status Quo komt ook.

Interview met Manzarek en Krieger op YouTube

Tijd Gepubliceerd op: 10.03.10 07:00


Vorige pagina


Overlijdensberichten


Poll van de dag

Advertenties




Berden.nl

Weer

Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:

Actuele sneeuwhoogtes - powered by skiinfo.nl
Powered by skiinfo.nl

Thema's