Eén optreden was gepland, en wel op zaterdagavond 24 april. Maar toen de zaal al binnen een half uur vol geboekt was, besloten ze er 's zondags een vervolg aan te geven middels een matinee. Tot teleurstelling van honderden fans bleek ook die voorstelling al snel uitverkocht te zijn . "Er waren zelfs kaarten besteld door mensen uit Friesland, die met een charterbus naar Kerkrade komen”, grinnikt John Quadflieg, die jaren lang de leiding had over het orkest.
Ook deze keer zwaait de nu 65-jarige bandleader weer het dirigeerstokje en blaast hij op een van de drie gouden trompetten die hij in zijn lange loopbaan verdiende. "Als we geweten hadden dat we in no time zo'n duizend plaatsen kwijt waren, zouden we de Rodahal hebben afgehuurd,” zegt hij met een beetje spijt in zijn stem.
John, die kort na de opheffing van het orkest met zijn vrouw verhuisde naar Calpe, aan de Spaanse Costa Blanca, is al maandenlang aan het 'prove' om zijn embouchure weer op het oude peil te krijgen.
Lees meer zaterdag in de krant
Gepubliceerd op: 12.03.10 12:06, laatste update: 12.03.10 12:57