Advertentie


Het laatste nieuws, Nieuws, Nieuws en Media, Laatste nieuws, Actueel nieuws, Limburg, Sport nieuws, Dagblad de Limburger
Advertentie

div_v2.gif
 Laatste update: 10/02/2012 19:05 Tip ons: nieuwsemail.gif foto'semail.gif Mobiel:Het laatste nieuws op je mobiel en pda lees je via www.Limburger.nl/mobiel
div_v2.gif

Regionieuws
Sport
Cultuur en Media
Wandel/fietsroutes
Blogs
Bijlages
Nieuwsbrief
Service
Weer
Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:
Neem abonnement
Krant digitaal
Sportspellen
RSS-feed
Websites
Startpagina
Voorpagina / Pinkpop nieuws / Mika tovert de zon tevoorschijn

(Harry Heuts)
Mika tovert de zon tevoorschijn

Het regent tijdens het optreden van Mika. Niet zo'n beetje ook. Maar de Libanees-Britse zanger weet evengoed een brede glimlach op de gezichten van zijn toeschouwers te toveren.

Door Ruud Maas

Hij had zich zijn eerste festivaloptreden van dit seizoen een stuk zonniger voorgesteld, vertelt popzanger Mika aan het natgeregende publiek. Maar de regen kan hem niet veel schelen, want hij is vastbesloten om de menigte te laten springen. Dat gebeurt dan ook snel. Niet verwonderlijk, omdat je vanwege zijn vrolijke, opzwepende en mierzoete popliedjes maar met moeite kunt blijven stilstaan.

Zijn show is routineus. Want drie weken geleden deed hij tijdens zijn optreden in de Heineken Music Hall in Amsterdam precies dezelfde kunstjes. Ook toen schoot hij zijn bandleden en zichzelf zogenaamd dood om vervolgens neer te vallen en in het Nederlands (hij blijkt de taal heel aardig vaardig) te roepen ‘Ik ben Mika. Ik ben dood'. Desalniettemin blijven die showelementen vermakelijk en goed. Traditiegetrouw begint hij met Relax, take it easy. Daarna zingt hij Big girl (You are beautiful) waarbij de inmiddels bekende opblaasbare vrouwenbenen weer op het podium verschijnen. In sneltreinvaart volgen daarna andere hits als Love today en Grace Kelly. Opnieuw valt op hoe goed hij zingen kan en vooral hoe hoog. En hoe leuk hij het vindt om echt contact te maken met het publiek.

Mika krijgt hen dan ook moeiteloos mee. Een beetje vrolijkheid, in combinatie met zijn gedans en gekke gezichten, is tijdens de plensbui dan ook voor iedereen zeer welkom. Hij verklaart al snel nogmaals de oorlog aan de regen en dat blijkt effectief. Want na het zeer toepasselijke Rain klaart het op en begint spontaan de zon te schijnen. Dankbaar als hij daarvoor is, knielt hij op het podium en slaat zijn handen ten hemel. Uit dankbaarheid voor het goede optreden van Mika zou het publiek eigenlijk hetzelfde moeten doen.

Tijd Gepubliceerd op: 30.05.10 22:25, laatste update: 30.05.10 23:18



Deel dit artikel op:
 
nujij hyves facebook msn ekudos linkedin twitter



Meer nieuws uit Pinkpop nieuws


Advertenties








Advertenties





Advertentie