Politie Haaglanden niet meer onder toezicht



DEN HAAG (ANP) - De politie Haaglanden staat niet langer onder financieel toezicht van het ministerie van Binnenlandse Zaken. Het korps was, samen met nog meer politiekorpsen in Nederland, onder toezicht gesteld omdat het er slecht voor stond.
Doordat Haaglanden kon aantonen in 2016 met een sluitende begroting te komen, is dat toezicht niet meer nodig. Dat heeft de politie Haaglanden vrijdag laten weten.
Half maart stelde demissionair minister Ernst Hirsch Ballin dertien van de 25 korpsen onder toezicht omdat ze er slecht voor staan. Haaglanden tekende daar bezwaar tegen aan.
De regiokorpsen die onder toezicht zijn gesteld, mogen alleen nog maar uitgaven doen die passen in de begroting voor de komende maanden. Per korps wordt bekeken voor welke uitgaven het ministerie toestemming moet geven.

Tijd Gepubliceerd op: 10.09.10 17:35


Vorige pagina


Poll van de dag

Sorry, no question available

Advertenties



Berden.nl

Weer

Weer in Limburg
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:

Actuele sneeuwhoogtes - powered by skiinfo.nl
Powered by skiinfo.nl

Thema's