Voorpagina / Maastricht Heuvelland
Buurtspeelveld bij basisschool Wijlre
17:11 | Bij de nieuwe basisschool in Wijlre moet een speelveld komen voor de jeugd in de kern. Dat staat in de gebiedsvisie voor basisschool Op de Tien Bunder en omgeving.

17:09 | De gemeente Maastricht gaat in april alle illegaal geplaatste bordjes in de stad verwijderen. Hierbij gaat het onder meer om de hotelbewegwijzering op verschillende lantaarnpalen.
17:08 | Bezoekers van het Preuvenemint kunnen dit jaar voor het eerst betalen met een ‘tientje’.
14:30 | Belastingformulieren. Veel mensen hebben er een hekel aan. Zo niet het belastingteam van de PvdA. Dat hielp zaterdag voor de 25ste keer mensen met het rekenwerk.
14:01 | De politie heeft zondag in een hotel in Maastricht het levenloze lichaam van een 28-jarige Fransman aangetroffen. De man is waarschijnlijk overleden aan een overdosis drugs.5 volledige weken voor € 15,25
Wilt u vrijblijvend Dagblad De Limburger of Limburgs Dagblad een aantal weken proberen voor een aantrekkelijke prijs? U kunt de krant vanaf een willekeurig tijdstip laten ingaan en het stopt automatisch. Klik abonnementen.
15:11 | De achteloze wandelaar loopt er gegarandeerd zo voorbij. De pas vrijgemaakte wand aan de rand van het Osebos in Euverem valt totaal niet op. Toch is het een speciale wand.
15:06 | De VVV Maastricht wil het aantal toeristische gidsen de komende jaren uitbreiden. Het huidige aantal van 99 gidsen moet stijgen naar 120.
12:04 | Verslaggever Ivo Kok sprak deze week met het Armeense gezin Andakjan, dat begin dit jaar werd meegenomen door de vreemdelingenpolitie. Vanuit hun woonplaats Maastricht werden de uitgeprocedeerde Armeniërs naar Groningen gebracht.
21:30 | Bakkerij Ortmans aan de Rijksweg in Gulpen bestaat dit jaar een eeuw.
21:21 | Maastricht heeft de TEFAF, Valkenburg heeft KiV: Kunst in Valkenburg. De derde editie van deze kunstmanifestatie is vrijdagmiddag geopend in Chateau St. Gerlach in Houthem.
21:10 | Ouders van kinderen op de basisschool van Partij zijn ernstig bezorgd over de kwaliteit van het onderwijs. De afgelopen jaren zijn er erg veel personeelswisselingen geweest op de kleine school. Kinderen weten soms niet welke leraar er de volgende dag...
21:05 | De Belgische kunstenaar Stief Desmet heeft de eerste stedelijke kunstopdracht van de gemeente Valkenburg aan de Geul in wacht gesleept.
18:37 | In zijn woonplaats Tossa de Mar in Spanje is donderdag Piet van Hest, voormalig directur van het Theater aan het Vrijthof, overleden.
14:01 | Na een grootschalige kentekenregistratie in Maastricht van eerder deze maand krijgen 41.000 reizigers een uitnodiging om mee te doen aan een internetonderzoek naar hun reisgedrag.
11:35 | Winkel Martijn de Bloemist aan de Glacisweg in Sint Pieter heeft vrijdagochtend van de jury de hoofdprijs gekregen bij de Tefaf-etalagewedstijd. De bloemenzaak heeft tientallen afbeeldingen van beroemde kunstenaars (sterren) achter de ruit geplakt.
17:50 | Twee dagen na het aftreden van de oude gemeenteraad is in Maastricht de nieuwe volksvertegenwoordiging geinstalleerd. Van de vorige ploeg keerden dertien leden van de 39 niet terug.
16:43 | Informateur Jo Dejong gaat afzonderlijke praten met VVD, Partij Groot Meerssen en PvdA/ GroenLinks/D66.Opgeven Uit evenement
Houdt u binnenkort een expositie of heeft u iets te melden over een evenement? Vul het formulier in.
Dan kunt u voortaan snel, makkelijk en op een overzichtelijke manier uw informatie aan ons doorgeven.
Dan kunt u voortaan snel, makkelijk en op een overzichtelijke manier uw informatie aan ons doorgeven.
Weer
Vul uw postcode in voor de weersverwachting in uw eigen woonplaats:
Advertenties
- Ben Dover
Wilders: 'Met mij is niks aan de hand'
- Wim Fr
PvdA zou nu de grootste partij worden
- Rob M
Capa biedt zich aan bij Hiddink
- Rob M
Capa biedt zich aan bij Hiddink
- Henk Poort
Wilders: 'Met mij is niks aan de hand'
Meest gelezen
- Dode en gewonden bij aanrijding op A76
- Capa biedt zich aan bij Hiddink
- Onderzoek naar relatie antibiotica en eten kip
- Wilders: 'Met mij is niks aan de hand'
- Politieagent gedood bij gezinsmoord in Bilzen
- Seedorf redt Milan, Beckham geblesseerd
- Plannen voor cardio-ziekenhuis in ijskast
- Halfvastenstoet voor één keer ook in Posterholt
- Halfvastenweekend in beeld
- Wilders: Wat meer eten en slapen
Laatste nieuws
- 08:40 Bedreiging familie Uruzgan-gangers
- 08:30 Federer ondanks hapering ronde verder
- 08:20 Beckham mist vrijwel zeker WK voetbal
- 08:20 De Bakker tegen Roddick
- 07:50 Ouders vermiste Milly vragen om hulp
- 07:10 Ambtenaar VS had particulier spionagenetwerk
- 07:10 'Nederland moet illegale gezinnen opvangen'
- 06:40 Aanhang Uribe wint verkiezingen Colombia
- 06:20 Betogers weer op pad in Bangkok
- 06:10 Stroomstoring in Chili
Advertenties
Advertenties




















