Bekijk hier het volledige programma van Pinkpop 2016

Print
Bekijk hier het volledige programma van Pinkpop 2016

Afbeelding: Pinkpop

Bekijk hier het programma van Pinkpop 2016

 

ZONDAG

Garden of Love

  • 17.00 - 17.30 MIDAS 
  • 19.30 - 20.00 MIDAS 

Stage 4

  • 13.50 - 14.50 WALKING ON CARS
  • 15.50 - 16.50 SLAVES
  • 17.35 - 18.35 THE LONDON SOULS
  • 19.40 - 20.40 GRAVEYARD
  • 21.15 - 23.00 DJ'S WAXFIEND & PRIME SEVN ALIAS, BROEDERLIEFDE (vervalt)

Brand Bier Stage

  • 13.00 - 13.50 HARTS
  • 14.50 - 15.50 ST. PAUL & THE BROKEN BONES
  • 16.50 - 17.35 JAMIE LAWSON 
  • 18.35 - 19.35 TOM ODELL 
  • 20.45 - 21.45 BALTHAZAR

3FM Stage

  • 13.00 - 13.50 JUNGLE BY NIGHT
  • 14.50 - 15.50 VINTAGE TROUBLE
  • 16.50 - 17.50 ALL TIME LOW
  • 18.35 - 19.35 BRING ME THE HORIZON
  • 20.45 - 21.45 SKUNK ANANSIE 

Mainstage

  • 13.50 - 14.50 DOUWE BOB
  • 15.50 - 16.50 JOHN NEWMAN 
  • 17.35 - 18.35 KYGO
  • 19.35 - 20.45 LIONEL RICHIE
  • 21.45 - 23.45 PAUL McCARTNEY 

Podiumpresentatie: GIEL BEELEN, ERIC CORTON, MARCO ROELOFS, FRANK VAN DER LENDE

--------------------------

VRIJDAG

Garden of Love

  • 17.00 - 17.30 CLEAN PETE 
  • 19.30 - 20.00 CLEAN PETE

Stage 4

  • 16.30 - 17.15 THE STRUTS
  • 18.30 - 19.15 SARA HARTMAN
  • 20.25 - 21.25 ONE OK ROCK
  • 22.15 - 23.15 SKIP&DIE (DJ-SET) & FRIENDS

Brand Bier Stage

  • 15.45 - 16.25 STORKSKY
  • 17.25 - 18.25 LUKAS GRAHAM 
  • 19.25 - 20.25 BEAR'S DEN
  • 21.25 - 22.25 DE STAAT 

3FM Stage

  • 17.25 - 18.25 GARY CLARK JR.
  • 19.25 - 20.25 YEARS & YEARS 
  • 21.15 - 22.30 MAJOR LAZER

Mainstage

  • 16.25 - 17.25 THE COMMON LINNETS 
  • 18.25 - 19.25 BASTILLE 
  • 20.25 - 21.25 JAMES BAY 
  • 22.25 - 23.45 RED HOT CHILI PEPPERS
     

ZATERDAG

Garden of Love

  • 17.30 - 18.00 MADI HERMENS 
  • 20.00 - 20.30 MADI HERMENS 

Stage 4

  • 14.25 - 15.25 THE SORE LOSERS 
  • 16.25 - 17.25 PARQUET COURTS
  • 18.25 - 19.25 LUCKY FONZ III 
  • 20.25 - 21.15 BAZART
  • 22.15 - 23.15 NOISIA

Brand Bier Stage

  • 13.30 - 14.20 MIAMIGO
  • 15.25 - 16.25 LUCAS HAMMING
  • 17.25 - 18.25 MATT SIMONS
  • 19.25 - 20.25 NOTHING BUT THIEVES 
  • 21.25 - 22.25 ROBIN SCHULZ 

3FM Stage

  • 13.30 - 14.25 IMELDA MAY
  • 15.25 - 16.25 HALESTORM
  • 17.25 - 18.25 SKILLET
  • 19.25 - 20.25 DE STAAT (vervangt Ghost)
  • 21.25 - 22.25 PUSCIFER

Mainstage

  • 14.25 - 15.25 WALK OFF THE EARTH
  • 16.25 - 17.25 JAMES MORRISON
  • 18.25 - 19.25 LIANNE LA HAVAS
  • 20.25 - 21.25 DOE MAAR
  • 22.25 - 23.45 RAMMSTEIN