Sneeuw in Limburg

Print
Sneeuw in Limburg

Sneeuw in Vijlen Afbeelding: Mitchell Giebels

Een dik sneeuwpakket bleef, met uitzondering van de hoger gelegen heuvels, voor de meeste delen van Limburg uit. Toch kleurden afgelopen weekeinde op veel plekken in de provincie de straten wit. Met mooie beelden als resultaat.

Heb je ook een foto? Post hem via Twitter of Instagram met #DeLimburger of stuur hem via onze Facebookpagina.

 

Eindelijk, daar komt de sneeuw. #station #voerendaal #sneeuwpret

Een video die is geplaatst door Robert Lambrix (@robertlambrix) op

 

Let it snow???

Een foto die is geplaatst door Rianne (@riannemyrthe) op

 

Help! Het kerstvirus heeft me in haar greep!

Een video die is geplaatst door Henk Hover (@henk_hover) op

 

Onze #gasten werden vanochtend wakker in een sprookjesachtige #omgeving! ? #BeleefBilderberg #sneeuw #Vaals @VisitLimburg #sprookje

Een foto die is geplaatst door Bilderberg Kasteel Vaalsbroek (@kasteelvaalsbroek) op

 

Ook bij ons boven op de Cauberg ligt er een klein laagje sneeuw #letitsnow #winter

Een foto die is geplaatst door Landal Kasteeldomein Cauberg (@landalcauberg) op

 

Starting to get used to the #snow ??#SnowDay #photo by @valentincalomme

Een foto die is geplaatst door Maastricht University (@maastrichtuniversity) op

 

??#letitsnow #maastricht

Een foto die is geplaatst door Visit Maastricht (@visitmaastricht) op

 

It's beginning to look a lot like Chri... oh, well whatever ????‍???? #snow #limburg #thenetherlands #slomo #instaphoto

Een video die is geplaatst door Kylie (@twentyfive9) op

 

SNEEUW in Kerkrade ?? Gelukkig is ons centrum prima bereikbaar ???? www.fitland.nl/kerkrade #Fitland #Kerkrade #Realfitness #realresults #snow

Een video die is geplaatst door Fitland Kerkrade (@fitland_kerkrade) op

 

#winter #snow #heerlen

Een video die is geplaatst door MarcHeckmans (@marcheckmans2) op

 

Snow-mo ?? #getit #Snow #Snowfall #slowmotion #Maastricht

Een video die is geplaatst door Floris (@florissvdv) op

 

#snow ??? #maastricht #blackandwhite

Een foto die is geplaatst door A L I C I A (@alicia_sui) op

 

 

#DeLimburger

Een foto die is geplaatst door Martijn Bruls (@brullie88) op


Ingezonden foto


Vaals 

Volg nieuws uit jouw gemeente via Facebook

De Limburger heeft voor alle 31 gemeenten een eigen Facebookgroep met het laatste plaatselijke nieuws.

> Neem een kijkje