Morgenstond heeft beste terras van Limburg
© Robbert Kuijper/Media Valley
Herberg de Morgenstond in Griendtsveen heeft de prijs van 'het Beste terras van Limburg 2017' gewonnen. Tweede werd Eetcafé Aon ’t Bat in Eijsden. De derde plaats was voor Bosbrasserie In de Sluis in Well.
Het verschil tussen winnaar, De Morgenstond en nummer twee, Eetcafé Aon ’t Bat was volgens juryvoorzitter en hoofdredacteur van de Limburgse kranten Roy op het Veld 'zeer gering'.
Herberg de Morgenstond by robbertkuijper on Sketchfab
Verschil"De originaliteit van de gerechten, de verzorging en aankleding van het terras en de klantvriendelijkheid was in Griendtsveen net iets groter dan in Eijsden."
Eefje Geerlings gastvrouw van Sunset Lounge Beachclub in Roermond kreeg de gastvrijheidsprijs. De 24 jarige Swalmense is volgens de jury de beste terrasgastvrouw van Limburg.