Limburg levert 28 Nederlands kampioenen

Print
Limburg levert 28 Nederlands kampioenen

Afbeelding: iStock

Het NK solisten en ensembles slagwerk en multipercussion afgelopen weekeinde in Heel heeft liefst 28 Limburgse winnaars opgeleverd.

In de eerste divisie werden kampioen:
Bas Vloet, Koninklijke Harmonie Horst (95 punten, sectie xylofoon-marimba); Reimer Daemen, Drumband Fanfare Eensgezindheid Maasbracht Beek (95 punten, sectie kleine trom); Maartje Duisters, Fluit - en tamboerkorps St. Job Leuken (91 punten, sectie piccolo-dwarsfluit-chromatisch blaasinstrument).

In de tweede divisie werden kampioen:
Stef Demandt, Concordia Obbicht (94 punten, sectie xylofoon-marimba); Finn Logister, Fluit-en tambourcorps St. Paulus Schaesberg (92 punten, sectie kleine trom); Elma Spons, Maastrichtse Verkennersband (96 punten, sectie piccolo-dwarsfluit-chromatisch blaasinstrument).

In de derde divisie werden kampioen:
Tom Dautzenberg, Fanfare St. Cecilia Helden (89 punten, sectie xylofoon-marimba); Stijn Eurelings, Eloy Salden en Scott Ramakers, Harmonie Sint Cecilia 1866 Geleen (86 punten, sectie multipercussion ensemble); Joost Vloet, Koninklijke Harmonie van Horst (88 punten, sectie multipercussion); Noah Bendermacher, Harmonie Berggalm Noorbeek (93 punten, sectie kleine trom); Anouk Konings, Fluit- en tamboerkorps Schutterij St. Catharina Stramproy (80 punten, sectie piccolo-dwarsfluit-chromatisch blaasinstrument).

In de vierde divisie werden kampioen:
Evie Linssen, Drumband Fanfare Eensgezindheid Maasbracht Beek (95 punten, sectie xylofoon-marimba); Jelle Cauven, Drumband-Schutterij St. Paulus Roggel (92 punten, sectie multipercussion); Ferdy Mommers, Fanfare St. Cecilia Helden (87 punten, sectie pauken); Noah Bendermacher en Lars Offermans, Harmonie Berggalm Noorbeek (90 punten, sectie kleine trom ensemble); Frits Steeghs, Harmonie St Joseph Grubbenvorst (94 punten, sectie kleine trom); Denise Linders en Fabiënne Moorer, Fluit-en tambourcorps St. Paulus Schaesberg (87 punten, sectie piccolo-dwarsfluit-chromatisch blaasinstrument); Roselien Craenen, Schutterij St. Petrus & Paulus Susteren-Heide (85 punten, sectie pijperfluit).

In de vijfde divisie werden kampioen:
Gijs Houben, Fanfare Concordia Leveroy (91 punten, sectie xylofoon-marimba); Wout Evers, Sven Pollaert, Jorn van Ophoven en Ruben te Meij, Drumband Harmonie Concordia Melick (88 punten, sectie multipercussion ensemble); Roel Paats, Harmonie Sint Walburga Amby Maastricht (90 punten, sectie multipercussion); Kay Burhenne, Quinn Aelen en Ruben Verwijst, Muziekvereniging Valuas Venlo (82 punten, sectie kleine trom ensemble); Alan Felder, Harmonie St. Martinus Vijlen (89 punten, sectie kleine trom); Pascal Doensen, Drumfanfare St. Oda Boshoven-Weert (84 punten, sectie piccolo-dwarsfluit-chromatisch blaasinstrument); Marike de Jong, Schutterij St. Willibrordus Obbicht (88 punten, sectie pijperfluit).

In de jeugddivisie werden kampioen:
Kay Burhenne, Muziekvereniging Valuas Venlo (88 punten, sectie multipercussion); Dylano Driessens, Schutterij St. Johannes St. Clemens Merkelbeek (89 punten, sectie kleine trom); Judith Hermkens, Drum- Brassband Voorwaarts Baarlo (88 punten, sectie piccolo-dwarsfluit-chromatisch blaasinstrument).

 

Je las zojuist een gratis artikel


Niet alle artikelen zijn gratis, want zogeheten Plus-artikelen zijn alleen te lezen door abonnees. Zonder abonnees kunnen we namelijk geen betrouwbare regionale journalistiek maken. Je leest al onze artikelen vanaf €4,50 per maand.

Bekijk de aanbieding →