Indeling amateurvoetbal seizoen 2018-2019 bekend

Print
Indeling amateurvoetbal seizoen 2018-2019 bekend

Afbeelding: iStock

De KNVB heeft vrijdag de klasse-indelingen bekendgemaakt voor het amateurvoetbalseizoen 2018-2019.

DERDE DIVISIE
ADO'20, Blauw Geel'38, Dongen, EVV, GOES, HBS, Hercules, HSC'21, Jong FC Volendam, JVC Cuijk, OSS 1920, OFC, OJC Rosmalen, Quick, Quick'20, TEC, UNA, Westlandia.

HOOFDKLASSE B
Alphense Boys, Baronie, De Meern, Gemert, Groene Ster, Halsteren, IFC, Leonidas, Magreb'90, Minor, RKAVV, Nuenen, SV Meerssen, UDI'19, Unitas, Vlissingen.

EERSTE KLASSE D
Bekkerveld, Chevremont, De Valk, Deurne, EHC, Geldrop, Heeze, Venray, SC Susteren, Schaesberg, Venlosche Boys, Veritas, Wittenhorst, ZSV.

TWEEDE KLASSE G
BSV Limburgia, Caesar, De Ster, Eijsden, FC Hoensbroek, GSV'28, Geusselt Sport, Haelen, Heer, Heksenberg, LHC, Simpelveld, Scharn, Sportclub'25.

TWEEDE KLASSE H
Berghem Sport, DAW, EVVC, Emplina, Erp, Heeswijk, Helvoirt, Real Lunet, SSS'18, Sparta'18, SC Irene, Venhorst, Vianen Vooruit, Volharding.

DERDE KLASSE A
BMR, Centrum Boys, Leonidas-W, RKVVM, RVU, SVME, SVN, Sporting Heerlen, UOW'02, Hellas, Walram, Weltania, Wijnandia, SCM.

DERDE KLASSE B
Alfa Sport, Brevendia, DVO, De Leeuw, FC Geleen Zuid, HEBES, Langeberg, Lindenheuvel-H'bloem, MMC Weert, Obbicht, RKVB, SHH, Sittard, Spaubeek.

DERDE KLASSE C
Baarlo, Blerick, HBSV, Helden, IVO, Laar, Liessel, MVC'19, Melderslo, Merefeldia, NWC, Helmondia, Ysselsteyn.

DERDE KLASSE D
Avanti'31, Boekel Sport, Constantia, Excellent, Schadewijk, Handel, MULO, Margriet, Nooit Gedacht, Olympia'18, Schijndel, Ulysses, Vitesse'08, Volkel.

VIERDE KLASSE A
Bunde, DBSV, Daalhof, Haslou, Keer, RKASV, RKHSV, RKVVL/Polaris, SCG, Hulsberg, Schimmert, SC Jekerdal, Vaesrade, Willem I.

VIERDE KLASSE B
Abdissenbosch, Eikenderveld, FC Kerkrade-West, KVC Oranje, Kakertse Boys, Passart-VKC, RKHBS, RKTSV, Rood Groen LVC'01, SV Brunssum, Geuldal, Zwart Wit'19, Voerendaal, WDZ.

VIERDE KLASSE C
Born, Roerdalen, Maasgouw, FC RIA, HBC'09, Linne, OVCS, Oranje Blauw'15, Roosteren, RKDFC-Doenrade, SVE, Schinveld, Sporting Sittard'13, Zwentibold.

VIERDE KLASSE D
BEVO, Belfeldia, Bieslo, DES Swalmen, EMS, Horn, Koningslust, Panningen, Reuver, Roggel, SVC 2000, SC Leeuwen, TSC'04, Kessel.

VIERDE KLASSE E
Altweerterheide, DESM, DOSL, Cranendonck, FC Oda, Lierop, Maarheeze, Neerkandia, ONDO, RKESV, RKMSV, RKSVO, SSE, Sterksel.

VIERDE KLASSE G
America, BVV'27, DEV-Arcen, EWC'46, FCV-Venlo, GFC'33, Hegelsom, Heijen, Meterik, Montagnards, Oostrum, SVEB, Stormvogels'28, VVV'03.

VIJFDE KLASSE A
Berg'28, FC Bemelen, FC Gulpen, Geertruidse Boys, Haanrade, KCC'13, Partij, RKMVC, RKSVB, Rimburg, SNC'14, SVA, Sylvia, Vijlen.

VIJFDE KLASSE B
Amstenrade, Armada, Conventus'03, Geulsche Boys, IBC'03, IVS, Jabeek, NEC'92, RKUVC, Neerbeek, SVM, Sanderbout, Susterse Boys, Urmondia.

VIJFDE KLASSE C
Crescentia, Eindse Boys, Heythuysen, Leveroy, MBC'13, RIOS'31, RKAVC, RKSVV, SVH'39, SVVH, Slekker Boys, St. Joost, GKC/RKHVC, Walburgia.

VIJFDE KLASSE D
Egchel, Grashoek, Kronenberg, Kwiek Venlo, Leunen, RESIA, RKDSO, RKSVN, Lottum, United, SVOC'01, Sporting ST, VCH, VOS.

VIJFDE KLASSE F
Astrantia, De Zwaluw, Elsendorp, Fiducia, GVV'57, HRC'27, Menos, Merselo, SCV'58, DWSH'18, SVS, Sambeek, Holthees-Smakt, VIOS'38.

VROUWEN HOOFDKLASSE B
Bavel, Buitenveldert, DSE, Eldenia, Fortuna'54, Maarssen, Nooit Gedacht, Prinses Irene, Rigtersbeek, Someren/NWC, Trekvogels, Venray.

VROUWEN EERSTE KLASSE D
Bavel 2, Bekkerveld, FC Eindhoven 2, Eldenia 2, HRC'14, HVCH, NSVV FC Kunde, Nijnsel, Nuenen, Orion, OVV'67, 't Zand.