Drukte bij Niersjaorsduik in Gennep
Voor de tweede keer werd de sprong in De Niers gemaakt vanaf het vlonder bij de Genneper molen. — © Saskia Kusters/SK-Media
De nieuwjaarsduik in Gennep, daar de Niersjaorsduik genoemd, trok op de eerste dag van het nieuwe jaar weer veel belangstellenden. Vanaf het vlonder bij de Genneper Molen werd door de deelnemers een voor een in het riviertje de Niers gesprongen.
Daarmee wijkt de nieuwjaarsduik in Gennep af van de talloze andere duiken. daar wordt na een startschot massaal een run het water in gemaakt om daarna weer zo snel mogelijk de kant op de hollen.
Vorig jaar werd het vlonder voor de eerste keer gebruikt. daarvoor werd de sprong in het water altijd gemaakt achter de Martinuskerk.
Bekijk ook: VIDEO: Bibberen bij nieuwjaarsduik
Wil je alle Plus-artikelen lezen?
Dagelijks publiceren we meer dan 100 Plus-artikelen op onze site & app. Nieuws, achtergronden, analyses, reportages, interviews en columns. Word nu digitaal abonnee en kies voor een jaar lang korting of maandelijkse flexibiliteit.
Kies digitaal