Welfare activiteiten Rode Kruis Grubbenvorst naar Kom Erbij
© INGimage
De Welfare activiteiten van het Rode Kruis in Grubbenvorst ressorteren met ingang van maandag 2 december onder de vlag van Kom Erbij.
De vrijwilligers van de welfaregroep Grubbenvorst organiseren wekelijks een handvaardigheidsmiddag voor zo’n vijftien veelal oudere deelnemers uit Grubbenvorst. Doel van deze activiteit is om vereenzaming te voorkomen.
Omdat het Rode Kruis zich meer gaat richten op haar kerntaak noodhulp zullen de sociale activiteiten aan andere organisaties worden overgedragen. Kom Erbij in Grubbenvorst exploiteert als vrijwilligersorganisatie reeds een dorpsdagvoorziening in Grubbenvorst. De sociale activiteiten van het Rode Kruis sluiten naadloos hierbij aan.
De handvaardigheidsactiviteiten worden vanaf maandagmiddag 2 december wekeljks van 13.30 tot 15.30 uur voortgezet vanuit de huiskamer van Kom Erbij in Grubbenvorst.