CV De Ruuk straalt in nieuwe kostuums
De leden van CV De Ruuk in hun nieuwe uitdos. — © CV De Ruuk
Tijdens de opening van het 65ste carnavalsseizoen op de elfde van de elfde heeft Carnavalsvereniging De Ruuk uit Blitterswijck haar nieuwe kostuums gepresenteerd.
De oude combinaties waren al aardig wat jaren oud en hoognodig aan vervanging toe. Om die reden startte de vereniging twee jaar geleden met het selecteren en laten realiseren van nieuwe kostuums, mantels en steken. Ook de jeugdraad komt nu voor de dag in een nieuwe outfit.
Daarnaast is een financieel plan gemaakt waarin fondsenwerving voorop staat. De leden hebben daartoe de nodige inspanningen geleverd bij Mts. Wismans-Vissers. In oktober is bovendien een rommelmarkt georganiseerd. Ook het Dorps Ontwikkelings Fonds en Kerngroep Blitterswijck hebben een duit in het zakje gedaan. Dankzij de inzet en respons vanuit de gemeenschap kan CV De Ruuk weer een aantal jaren vooruit.