Agent gebruikt pepperspray bij arrestatie in Roermond
© Getty Images/iStockphoto
Een Roermondenaar is vrijdagochtend op de Schoolstraat in Roermond aangehouden op verdenking van bedreiging. Omdat de man zich verzette bij zijn aanhouding gebruikte de politie pepperspray.
De politie was naar de man op zoek omdat hij zich eind vorig jaar bedreigend en beledigend had uitgelaten tegen medewerkers van de sociale dienst van de gemeente. Reden voor de politie om de man in zijn woning aan te gaan houden.
Pepperspray
De Roermondenaar weigerde open te doen, waarna de politie de voordeur van de woning forceerde. Toen de ruiten van de deur werden ingeslagen kwam de man naar de voordeur toe, maar weigerde nog steeds mee te werken. Hij kreeg pepperspray in zijn gezicht gespoten maar ook dat hielp niet. De verdachte wilde via de achterdeur van zijn woning vluchten. Toen hij daar echter ook agenten aantrof gaf de man zich over. Hij is meegenomen naar het politiebureau.