Reuver in inhaalduel onderuit tegen sterk FC Maasgouw

© ING Image

De voetballers van Reuver zijn het nieuwe jaar met een nederlaag gestart. Het bezoekende FC Maasgouw was met 0-4 te sterk.

Redactie

Het inhaalduel was halverwege al beslist. De gasten leidden na één helft met 0-3. De openingstreffer viel in de derde minuut. Reuver moest ruim een kwartier wachten op de eerste kans. Uit een corner van Ruud Zegers belandde de bal bij Donnè van de Weide, die geen medespeler wist te vinden binnen de zestien. Na een half uur viel de 0-2, opnieuw via een aanval over de linkerflank. Drie minuten later had Ruud Zegers de aansluiting op zijn schoen. Hij ging alleen op de keeper af maar slaagde er niet in hem te omspelen. Een strafschop, toegekend na een overtreding van Bart Van Buggenum, bracht de ruststand op 0-3.

Direct na de thee miste de titelkandidaat twee opgelegde kansen om de score verder uit te bouwen. In de 51e minuut was het alsnog raak, het restant van de wedstrijd leverde geen noemenswaardige wapenfeiten meer op.