Man op begraafplaats laat geslachtsdeel zien aan bejaarde vrouw

Foto ter illustratie. © Getty Images

Een 86-jarige vrouw schrok zich afgelopen zaterdagmiddag een hoedje toen ze oog in oog kwam te staan met een onbekende man, die zijn geslachtsdeel liet zien op een begraafplaats in het Duitse Erkelenz.

Redactie

Rond de klok van kwart over drie bezocht de bejaarde vrouw de begraafplaats in het centrum van Erkelenz. Een man stond op dat moment achter een struik en wendde zich tot de vrouw.

Hij trok zijn broek naar beneden, liet zijn geslachtsdeel zien en speelde ermee. Het slachtoffer schrok van zijn taferelen en vertrok richting de uitgang van de begraafplaats.

De Duitse politie is op zoek naar de dader. Hij is ongeveer 35 jaar, droeg een turquoise broek en een grijsgroen vest. Ook had hij een grijsgroene pet op.