Zo ziet de sportkalender er voor de rest van 2020 uit

Print
Zo ziet de sportkalender er voor de rest van 2020 uit

Vlnr: Frenkie de Jong, Annemiek van Vleuten, Kiki Bertens en Max Verstappen. Afbeelding: Cor Vos, Getty en AFP

Na maanden van droogte nadert een wolkbreuk aan sportevenementen. Uiteraard is alles onder voorbehoud, het coronavirus loert nog altijd. Maar als alles goed gaat, ziet de kalender voor het restant van 2020 er zo uit.

Augustus

  • 5/8 Wielrennen: Milaan-Turijn
  • 5-6/8Voetbal: Achtste finales Europa League
  • 5-9/8Wielrennen: Ronde van Polen
  • 6-9/8Golf: PGA Championship
  • 7-9/8Voetbal: Achtste finales Champions League
  • 7-9/8 Wielrennen: Tour de l’Ain
  • 8/8 Wielrennen: Milaan-San Remo
  • 9/8Formule 1: Grand Prix van Groot-Brittannië (70th Anniversary GP)
  • 9/8MotoGP: Grand Prix van Tsjechië
  • 10-11/8Voetbal: Kwartfinales Europa League
  • 12-15/8Voetbal: Kwartfinales Champions League
  • 12-16/8Wielrennen: Critérium du Dauphiné
  • 14/8Atletiek: Diamond League Monaco
  • 15/8Wielrennen: Ronde van Lombardije
  • 16/8Formule 1: Grand Prix van Spanje
  • 16/8MotoGP: Grand Prix van Oostenrijk
  • 16-17/8 Voetbal: Halve finales Europa League
  • 18/8Voetbal: Halve finales Champions League
  • 21/8Voetbal: Finale Europa League
  • 22-23/8Wielrennen: NK wielrennen
  • 23/8 Wielrennen: Bretagne Classic
  • 23/8 MotoGP Grand Prix van Stiermarken
  • 23/8Atletiek: Diamond League Stockholm
  • 23/8Voetbal: Finale Champions League
  • 24-28/8 Wielrennen: EK wielrennen
  • 25-30/8 Darts: Speelronde 7-12 Premier League of Darts (Milton Keynes)
  • 29/8-20/9 Wielrennen: Tour de France
  • 30/8 Formule 1: Grand Prix van België
  • 31/8 Tennis: start US Open

September

  • tot en met 13/9 Tennis: US Open
  • 2/9 Atletiek: Diamond League Lausanne
  • 4/9 Voetbal: Nations League, Nederland-Polen
  • 4/9 Atletiek: Diamond League Brussel
  • 6/9 Formule: 1 Grand Prix van Italië (Monza)
  • 7/9 Voetbal: Nations League, Nederland-Italië
  • 7-14/9 Wielrennen: Tirreno-Adriatico
  • 11-19/9 Wielrennen: Giro Rosa
  • 12-13/9 Voetbal: Speelronde 1 eredivisie
  • 13/9 Formule 1: Grand Prix van Toscane (Mugello)
  • 13/9 MotoGP: Grand Prix van San Marino
  • 15-20/9Tafeltennis: Europees Kampioenschap (m/v)
  • 16/9 Voetbal: EK kwalificatie, Rusland-Nederland (vrouwen)
  • 17/9 Darts: Speelronde 13 Premier League of Darts (Glasgow)
  • 17/9 Atletiek: Diamond League Rome
  • 20/9 MotoGP: Grand Prix van Emilia-Romagna
  • 18-20/9 Voetbal: Speelronde 2 eredivisie
  • 20-27/9 Wielrennen: WK wielrennen
  • 24/09 Darts: Speelronde 14 Premier League of Darts (Manchester)
  • 18-20/9 Darts: World Series of Darts Finals
  • 25-27/9Voetbal: Speelronde 3 eredivisie
  • 27/9 Formule 1: Grand Prix van Rusland
  • 27/9 MotoGP: Grand Prix van Catalonië
  • 27/9-11/10Tennis: Roland Garros
  • 29/9-3/10 Wielrennen: BinckBank Tour
  • 30/9Wielrennen: Waalse Pijl

Oktober

  • 1/10Darts: Speelronde 15 Premier League of Darts (Newcastle)
  • 2-4/10Voetbal: Speelronde 4 eredivisie
  • 3-25/10Wielrennen: Giro d’Italia
  • 4/10 Wielrennen: Luik-Bastenaken-Luik
  • 4-10/10Darts: World Grand Prix
  • 5-11/10Mountainbike: Wereldkampioenschap, Oostenrijk
  • 7/10Voetbal: Oefeninterland Nederland-Mexico (mannen)
  • 7/10Wielrennen: Brabantse Pijl
  • 7/10Wielrennen: NK tijdrijden
  • 9/10Atletiek: Diamond League Doha
  • 9-11/10Roeien: Europees Kampioenschap, Polen
  • 10/10Wielrennen: Amstel Gold Race
  • 11/10Wielrennen: Gent-Wevelgem
  • 11/10Formule 1: Grand Prix van de Eifel (Duitsland)
  • 11/10Voetbal: Nations League, Bosnië en Herzegovina-Nederland
  • 11/10 MotoGP: Grand Prix van Frankrijk
  • 14/10Voetbal: Nations League, Italië-Nederland
  • 15/10Darts: Speelronde 16 Premier League of Darts (Sheffield)
  • 17/10Atletiek: Diamond League China
  • 17-18/10Voetbal: Speelronde 5 eredivisie
  • 18/10Wielrennen: Ronde van Vlaanderen
  • 18/10MotoGP: Grand Prix van Aragón
  • 18/10Atletiek: Marathon van Amsterdam
  • 20/10-8/11Wielrennen: Vuelta a España
  • 20-21/10Voetbal: Speelronde 1 groepsfase Champions League
  • 21/10Wielrennen: Driedaagse Brugge-De Panne
  • 22/10Darts: Speelronde 17 Premier League of Darts (Londen)
  • 22/10Voetbal: Speelronde 1 groepsfase Europa League
  • 23/10Voetbal: EK kwalificatie, Nederland-Estland (vrouwen)
  • 24-25/10Voetbal: Speelronde 6 eredivisie
  • 25/10Wielrennen: Parijs-Roubaix
Zo ziet de sportkalender er voor de rest van 2020 uit
Parijs-Roubaix 2019, in de lente. Foto: EPA
  • 25/10Formule 1: Grand Prix van Portugal
  • 25/10MotoGP: Grand Prix van Teruel
  • 26-28/10Voetbal: Eerste ronde KNVB beker
  • 27/10Voetbal: EK kwalificatie, Kosovo-Nederland (vrouwen)
  • 27-28/10Voetbal: Speelronde 2 groepsfase Champions League
  • 29/10Voetbal: Speelronde 2 groepsfase Europa League
  • 29/10-1/11Darts: European Championship
  • 31/10Wielrennen: Ronde van Lombardije
  • 31/10-1/11Voetbal: Speelronde 7 eredivisie

November

  • 1/11Formule 1: Grand Prix van Emilia-Romagna (Imola)
  • 3-4/11Voetbal: Speelronde 3 groepsfase Champions League
  • 5/11Voetbal: Speelronde 3 groepsfase Europa League
  • 6-8/11Voetbal: Speelronde 8 eredivisie
  • 6-8/11Darts: World Cup of Darts
  • 6-8/11Darts: World Cup (Montreal)
  • 8/11MotoGP: Grand Prix van Europa
Zo ziet de sportkalender er voor de rest van 2020 uit
Foto: Getty Images
  • 8/11Veldrijden: Europees Kampioenschap
  • 8-10/11Judo: Europees Kampioenschap
  • 11/11Voetbal: Oefeninterland Nederland-Spanje (mannen)
  • 12-15/11Golf: The Masters
  • 13-15/11Schaatsen: Wereldbeker schaatsen (Tomaszów Mazowiecki)
  • 13-15/11Shorttrack: World Cup (Laval)
  • 14-22/11Darts: Grand Slam of Darts
  • 15/11Voetbal: Nations League, Nederland-Bosnië en Herzegovina
  • 15/11MotoGP: Grand Prix van Valencia
  • 18/11Voetbal: Nations League, Polen-Nederland
  • 20-22/11Schaatsen: Wereldbeker schaatsen Stavanger
  • 21-22/11Voetbal: Speelronde 9 eredivisie
  • 24-25/11Voetbal: Speelronde 4 groepsfase Champions League
  • 26/11Voetbal: Speelronde 4 groepsfase Europa League
  • 27-29/11Darts: Players Championships Finals
  • 27-29/11Voetbal: Speelronde 10 eredivisie

December

  • 1/12 Voetbal: EK kwalificatie, Nederland-Kosovo (vrouwen)
  • 1-2/12 Voetbal: Speelronde 5 groepsfase Champions League
  • 3/12 Voetbal: Speelronde 5 groepsfase Europa League
  • 3-20/12 Handbal: Europees Kampioenschap (vrouwen)
  • 4-6/12 Voetbal: Speelronde 11 eredivisie
  • 4-6/12 Schaatsen: Wereldbeker schaatsen (Salt Lake City)
Zo ziet de sportkalender er voor de rest van 2020 uit
Kjeld Nuis en Thomas Krol (rechts). Foto: BSR Agency
  • 8-9/12Voetbal: Speelronde 6 groepsfase Champions League
  • 9-13/12Turnen: Europees Kampioenschap (mannen)
  • 10/12Voetbal: Speelronde 6 groepsfase Europa League
  • 11-13/12Voetbal: Speelronde 12 eredivisie
  • 11-13/12Schaatsen: Wereldbeker schaatsen (Calgary)
  • 15-17/12Voetbal: Tweede ronde KNVB beker
  • 15-20/12Zwemmen: Wereldkampioenschap korte baan
  • 18/12-01/01Darts: wereldkampioenschap
  • 19-20/12Turnen: Europees Kampioenschap (vrouwen)
  • 18-20/12Voetbal: Speelronde 13 eredivisie
  • 22-23/12Voetbal: Speelronde 14 eredivisie

Je las zojuist een gratis artikel


Niet alle artikelen zijn gratis, want zogeheten Plus-artikelen zijn alleen te lezen door abonnees. Zonder abonnees kunnen we namelijk geen betrouwbare regionale journalistiek maken. Je leest al onze artikelen voor nog geen 1,50 per week.

Bekijk de aanbieding →