Bij de gemeenteraadsverkiezingen volgend jaar maart kan voor het eerst gestemd worden op DENK. De politieke partij wil minimaal twee zetels veroveren, zo geeft ze aan.
Het hoofdbestuur van DENK besloot na het bekijken van de uitslagen van de Tweede Kamerverkiezingen dat een Venlose afdeling kans van slagen heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal stemden 1840 mensen in de gemeente Venlo bij de Tweede Kamerverkiezingen afgelopen maart op de partij.
Twee zetels
DENK geeft aan dat de werving van potentiële kandidaten inmiddels begonnen is en dat diverse vacatures binnenkort worden opengesteld. „Het geluid van DENK is in Venlo hard nodig”, zegt Selim Özçelik, afdelingscoördinator van de partij en Venlonaar. Özçelik geeft aan dat de partij minimaal twee zetels in de gemeenteraad wil bemachtigen.