Daar waar de opening van diverse attractieparken, die opengingen voor bezoekers met een negatieve pcr-test, slechts een handvol mensen wist te enthousiasmeren, trok de alternatieve Bloesem2daagse honderden wandelaars.
Het weer zat niet mee, zaterdag 10 en zondag 11 april, maar dat mocht de pret niet drukken. De routes van Wandelvereniging Vilt bleken namelijk in trek.
Lees ook: De Kasteeltuinen mogen weer open, maar testverplichting en hondenweer houden de mensen thuis
„Eindelijk weer het wandeltochtgevoel”, steekt de woordvoerder van wal. „Onze alternatieve Bloesem2daagse heeft afgelopen weekend een paar honderd wandelaars twee mooie, beetje modderige routes bezorgd. Everybody happy.”
De wandelvereniging zorgde enkel voor de bewegwijzering, maar schrapte zaken als rustposten. Wandelaars gingen dus allemaal op eigen gelegenheid op pad.