De ontmoetingsbus in Roerdalen gaat Amigos heten. De mobiele ontmoetingsplek, bestemd voor alle kernen van onze gemeente, wordt voorzien van zonne-energie.
Dat schrijft het Dorpsblad in Montfort. Dertig jongeren uit Roerdalen hebben met vrijwilligers in het voorjaar van 2020 een oude personenbus omgebouwd tot een mobiele ontmoetingsplaats voor Roerdalen. Doel van het project is dat jong en oud elkaar kunnen ontmoeten.
De jongeren hebben de bus voorzien van zonnepanelen. In de zomermaanden kan er energieneutraal een kopje koffie gezet worden, een film bekeken worden of naar muziek geluisterd worden. De mobiele ontmoetingsplek heeft als naam ‘Amigos’ gekregen. Zowel de naam als het logo is door de jongeren bedacht en ontworpen.