Amateurvoetbal Midden-Limburg: goede tweede helft helpt Wilhelmina’08 niet, routinier goud waard voor Oranje Blauw’15

Print
Amateurvoetbal Midden-Limburg: goede tweede helft helpt Wilhelmina’08 niet, routinier goud waard voor Oranje Blauw’15

Afbeelding: Loraine Bodewes

Merum / Swalmen / Roermond / Asenray / Boukoul / Einde / Herten / Ool / Asselt / Posterholt / Vlodrop / Montfort / Melick / Herkenbosch / Sint Odiliënberg / Paarlo / Reutje / Heel / Beegden / Stevensweert / Ohé en Laak / Panheel / Thorn / Wessem -

Mede dankzij Ard Bommer (40), is vierdeklasser Oranje Blauw’15 de competitie prima gestart.

De routinier van de Posterholt-Vlodrop combinatie zorgde in de wedstrijd tegen Linne voor tweederde van de doelpunten.

Lees ook: Oranje Blauw’15 ruim langs Linne

Haelen speelt deze voetbaljaargang op eigen verzoek niet in de tweede, maar in de derde klasse. De competitieouverture tegen FCV Venlo kende geen winnaar.

Lees ook: Ook een trapje lager wacht Haelen een pittige klus

Overige clubs

Hieronder de uitslagen van de standaardelftallen van de clubs uit de gemeenten Maasgouw, Roerdalen, Roermond, Weert, Nederweert, Leudal en Echt-Susteren.

Derde Divisie: EVV-Dongen 1-1.

Lees ook: Jordi Beelen redt punt voor EVV in slotminuut

Eerste klasse D: SC Susteren-SSS ‘18 8-1; Veritas-Wittenhorst 1-4; ZSV-Wilhelmina ‘08 2-0.

Derde klasse B: VV Born-RKVB 0-0; Brevendia-VV Spaubeek 1-1; SV Haslou-VV HEBES 3-2; SHH-SV Argo 3-1; SVC 2000-VV Sittard 1-4.

Derde klasse C: Haelen-FCV 1-1; Merefeldia-Irene Sportclub 0-2; MMC Weert-VV Baarlo 3-2; RKSVO-MVC ‘19 2-2.

Vierde klasse C: HBC ‘09-SVH 39 0-4; VV Linne-Oranje Blauw ‘15 0-3; VV Roosteren-Woander Forest 1-2; Sporting Sittard ‘13-FC Ria 1-1.

Vierde klasse D: Heythuysen-FC Roerdalen afgelast; SV Laar-DFO ‘20 5-1, VV Maarheeze-DESM 5-1; FC Maasgouw-SV EMS 5-2; FC Oda-Bieslo 3-1; SV Roggel-Horn 4-0; DES Swalmen-FC Cranendonck 3-0.

Vijfde klasse B: Conventus ‘03-Urmondia 1-3; SC Leeuwen-OVCS 3-1; MBC ‘13-VV Sint Joost 4-2; VV Sanderbout-RIOS ‘31 5-1; VV SNA Montfort-RKAVC 1-1; Susterse Boys-Slekker Boys 1-2.

Vijfde klasse C: SV Altweerterheide-Nieuw Woensel 1-9; Eindse Boys-RKTVV Crescentia 3-0; Olympia Boys-SV Leveroy 3-0; RKSVN-Rood Wit ‘67 2-2; RKSVV-SVSH 1-3.

Toegang tot alle Plus-artikelen?

Word nu abonnee en lees al onze Plus-artikelen voor slechts 1,04 per week. Ruim 110.000 tevreden lezers gingen je al voor.

Bekijk de actie-abonnementen