Amateurvoetbal Parkstad: Groene Ster na winst op OFC, in Hoorn op jacht naar volgende driepunter; Minor in actie tegen koploper Baronie

Print
Amateurvoetbal Parkstad: Groene Ster na winst op OFC, in Hoorn op jacht naar volgende driepunter; Minor in actie tegen koploper Baronie

Afbeelding: Bas Quaedvlieg

Heerlen / Hoensbroek / Kerkrade / Eygelshoven / Schimmert / Hulsberg / Wijnandsrade / Merkelbeek / Schinveld / Jabeek / Vaesrade / Schinnen / Klein-Doenrade / Doenrade / Bingelrade / Puth / Sweikhuizen / Amstenrade / Oirsbeek / Nuth / Brunssum -

In de Derde Divisie kan Groene Ster kan de fraaie winst van afgelopen weekend op koploper OFC komende zondag een vervolg geven, wanneer de club uit Heerlen in Hoorn aantreedt tegen het lager geklasseerde Hollandia.

In de Hoofdklasse B staat EHC - dat de laatste vijf wedstrijden heeft verloren - zondag tegenover AWC en komt Minor, dat van de zes gespeelde wedstrijden er twee gewonnen en vier verloren heeft, thuis in actie tegen koploper Baronie.

Lees ook:Groene Ster stunt met zege tegen ongeslagen koploper

In de Tweede klasse G maakt Sportclub’25 - de ploeg uit Bocholtz die met zes uit twee bovenaan staat - zich op voor de ontmoeting met Bekkerveld, dat uit de eerste twee wedstrijden even zoveel punten wist te behalen. Interessant is zonder twijfel ook het burentreffen in Vierde klasse C tussen Brunssum en Schinveld.

Lees ook:Vijfde verlies op rij voor EHC

Derde Divisie
Hollandia-Groene Ster

Hoofdklasse B

EHC - AWC
Minor - Baronie

Eerste klasse D

Veritas-Limburgia
Chevremont-Geldrop

Volledige programma Tweede klasse G

Bekkerveld-Sportclub’25,
Eijsden-LHC
Schaesberg-Caesar
Scharn-RVUFC
Geleen Zuid-Sp. Heerlen
Heer-Lind-H’bloem
GSV’28-Geusselt

Overige clubs Parkstad

Derde klasse A: Hellas - Simpelveld; Hoensbroek-vv Maastricht West; Wijnandia-KVC Oranje; FC Landgraaf - Walram; Heksenberg-NEC ; Weltania Heerlen -WDZ.

Derde klasse B: SV Langeberg-HEBES; VV Alfa Sport-SV Argo.

Vierde klasse A: Neerbeek - SV Hulsberg ; SCG - VV Schimmert.

Vierde Klasse B: SV Eikenderveld - Rood -Groeh LVC ; RKHBS -SV Geuldal; RKTSV - UOW02; Vaesrade - Kakertse Boys ; Voerendaal - Passart-VKC ; Zwart - FC Kerkrade West .

Vierde klasse C: SV Brunssum - Schinveld; Linne - De Leeuw; Woander Forest - FC RIA. Vijfde klasse A: VV Amstenrade - SV Abdissenbosch; Sporting H.A.C. - I.B.C.’03; Bemelen - Rimburg; Partij - Vijlen.