De politie heeft dinsdag een jacuzzi en een zwembad in beslag genomen in Geleen. De spullen zijn meegenomen in verband met een lopend onderzoek naar een hennepkwekerij.
In hetzelfde onderzoek werden vorig jaar al 10.000 hennepstekken, contant geld en verschillende goederen, waaronder twee Rolex-horloges en een luxe personenauto, in beslag genomen. Tevens zitten twee mannen van 32 en 35 jaar vast. Zij worden verdacht van het kweken van hennep en het handelen ervan.
Het strafrechtelijk onderzoek biedt de politie de mogelijkheid eigendommen die zijn verkregen uit crimineel handelingen in beslag te nemen. De jacuzzi, met een afmeting van 6 bij 2,5 meter, en een zwembad werden daarom vandaag met behulp van een hijskraan uit de tuin van een woning getakeld.