Een pinkstermiddag kinderfeest in De Heeg

 © ANP

Maastricht -

Voor het negende jaar op rij, wordt er op zondag 5 juni weer de kindermiddag ‘Even kind zijn’ gehouden in De Heeg in Maastricht.

Redactie

Het kinderfeest wordt gehouden in en rond buurtcentrum De Boeckel en op het Zuiderhofje, naast de Roserije. De middag begint om 12.30 uur. Wethouder Anita Bastiaans knipt het lint door en opent de kinderspeeldag. De middag wordt om 17.00 uur afgesloten.

Er worden ballonfiguren gevouwen onder leiding van een ballonclown, en er zijn spellen van Figaro Entertainment uit Geleen en van Trajekt. Toine Crutzen geeft een demonstratie en workshop jongleren met glazen ballen.

De middag wordt georganiseerd door leden van Bewoners Overleg Commissie (BOC) Rozenstaete, Huiskamer Heegeneerke en Buurtnetwerk Like de Heeg, in samenwerking met het opbouwwerk van Trajekt.

Kinderen tussen 2 en 12 jaar zijn welkom. Deelname aan de middag kost 0,75 cent per kind.