Bekervoetbal amateurs: heeft jouw favoriete club gewonnen?

 © ING Image.

Venlo/Roermond -

De laatste speeldag van de eerste ronde in het bekertoernooi voor amateurclubs werd in het weekend van zaterdag 17 september en zondag 18 september afgewerkt. Hieronder een overzicht van de uitslagen van de clubs uit Noord- en Midden-Limburg.

Groep 105

Wittenhorst-Sparta’25 5-0

1. Wittenhorst 3-9

2. Boekel Sport 3-2

3. Sparta’25 3-2

4. Volharding 3-2

Groep 106

MVC’19-Sittard 1-1

1. MVC’19 2-4

2. Sittard 2-4

3. Venlosche Boys 2-0

Groep 107

Wilhelimina’08-SHH 0-0

1. Wilhelmina’08 3-5

2. SHH 3-4

3. Bekkerveld 3-4

4. FC Geleen-Zuid 3-3

Groep 109

Sporting Heerlen-Sportclub Susteren 0-2

1. Sportclub Susteren 3-7

2. GSV’28 3-6

3. BSV Limburgia 3-4

4. Sporting Heerlen 3-0

Groep 110

Veritas-Maastricht West 3-0

1. Sportclub’25 3-7

2. Veritas 3-6

3. EHC 3-4

4. Maastricht West 3-0

Groep 203

Roggel-MMC Weert 0-3 en FC Oda-RKMSV 10-1

1. MMC Weert 3-9

2. FC Oda 3-6

3. SV Roggel 3-3

4. RKSVV 3-0

Groep 204

SV United-Melderslo 2-2 en BVV’27-EWC’46 1-5

1. Melderslo 3-7

2. SV United 3-7

3. EWC’46 3-3

4. BVV’27 3-0

Groep 207

KSV Horn-SVC 2000 6-0 en Oranje Blauw’15-Roerdalen 4-1

1. Oranje Blauw’15 3-9

2. FC Roerdalen 3-6

3. KSV Horn3-3

4. SVC 2000

Groep 209

Sparta’18-Koningslust 4-0 en Kronenberg-BEVO 4-1

1. Sparta’18 3-9

2. Kronenberg 3-6

3. Koningslust 3-1

4. BEVO 3-1

Groep 213

Sporting ST-TSC’04 3-4 en SVEB-FCV 0-3

1. FCV 3-9

2. TSC’04 3-4

3. SVEB 3-4

4. Sporting ST 3-0

Groep 214

RKVB-SPV 0-8

1. SPV 3-9

2. ONDO 3-4

3. RKVB 3-3

4. Olympia Boys 3-1

Groep 215

SV Laar-Brandevoort 1-1 en Rood Wit’67-Eindse Boys 10-1

1. SV Laar 3-7

2. Rood Wit’67 3-6

3. Brandevoort 3-4

4. Eindse Boys 3-0

Groep 216

Heythuysen-Merefeldia 2-3 en Leveroy-DESM 1-5

1. Merefeldia 3-9

2. DESM 3-6

3. SV Heythuysen 3-3

4. SV Leveroy 3-0

Groep 222

RKMSV-HEBES 0-3 en MBC’13-Haelen 1-1

1. HEBES 3-9

2. MBC’13 3-4

3. RKMSV 3-3

4. Haelen 3-1

Groep 223

Stormvogels’28-Vitesse’08 3-2 en Achates-De Zwaluw 3-4

1. Achates 3-6

2. Stormvogels’28 3-4

3. De Zwaluw 3-4

4. Vitesse’08 3-3

Groep 224

SV Blerick-GFC’33/Lottum 3-2 en Reuver-Belfeldia 2-3

1. SV Blerick 3-9

2. GFC’33/Lottum 3-6

3. Belfeldia 3-3

4. Reuver 3-0

Groep 225

Grashoek-RKSVO 3-6

1. RKSVO 3-9

2. Grashoek 3-4

3. Liessel 3-2

4. Neerkandia 3-1

Groep 227

IVO-DEV Arcen 1-2

1. DEV Arcen 2-6

2. IVO 2-3

3. VVV’03 2-0

Groep 228

Rood Wit-Leunen 5-0

1. Ysselsteyn 2-6

2. Rood Wit 2-3

3. Leunen 2-0

Groep 229

RESIA’42-Montagnards 3-2

1. Volharding 2 2-6

2. Milsbeek 2-4

3. RESIA’42 3-4

4. Montagnards 3-0

Groep 232

Astrantia-Heijen 0-4

1. Heijen 3-9

2. Vianen Vooruit 3-6

3. SIOL 3-3

4. Astrantia 3-0

Groep 233

Merselo-Fiducia 3-3 en Holthees Smakt-Milheezer Boys 0-4

1. Milheezer Boys 3-7

2. Merselo 3-4

3. Holthees Smakt 3-4

4. Fiducia 3-2

Groep 234

Panningen-Maarheeze 0-4 en Helden-Egchel 6-0

1. Maarheeze 3-7

2. Helden 3-5

3. Panningen 3-4

4. Egchel 3-0

Groep 235

Hegelsom-SVOC’01 8-1 en HBSV-Meterik 2-3

1. Hegelsom 3-9

2. Meterik 3-6

3. HBSV 3-3

4. SVOC’01 3-0

Groep 236

VV Kessel-RKSVN 1-5

1. Baarlo 2-6

2. RKSVN 2-3

3. VV Kessel 2-0

Groep 246

Brevendia-HBC’09 0-0 en Slekker Boys-Sint Joost 1-1

1. Brevendia 3-73

2. Slekker Boys 3-4

3. Sint Joost 3-4

4. HBC’09 3-1

Groep 248

FC Maasgouw-DFO’20 1-3

RIOS’31-Roosteren 0-2

1. FC Maasgouw 3-6

2. Roosteren 3-6

3. DFO’20 3-6

4. RIOS’31 3-0

Groep 255

Linne-SNA 4-0

1. Linne 2-6

2. SVH’39 2-3

3. SNA 2-0

Groep 261

Sportclub Irene-Bieslo 11-1 en DES Swalmen-Sportclub Leeuwen 3-0

1. Sportclub Irene 3-9

2. DES Swalmen 3-6

3. Sportclub Leeuwen 3-3

4. Bieslo 3-0

Lees ook: Ultieme slotseconde nekt EVV tegen koploper: ‘Het ging op en neer, maar als er een ploeg had verdiend te winnen was dat wel HVCH’