Politie vindt betrokken auto van aanrijding met fietser in Maastricht

© Track88

Maastricht -

Na een aanrijding dinsdagmiddag op de Meerssenerweg in Maastricht tussen een fietser en een automobilist reed laatstgenoemde weg. Inmiddels is die auto gevonden.

Redactie

Dat meldt de politie. De auto werd later op de dag teruggevonden in de omgeving waar ook het ongeluk plaatsvond, omdat getuigen het kenteken hadden genoteerd. Volgens de politie is de bestuurder van de auto doorgereden zonder zich om het slachtoffer te bekommeren.

De auto is door de politie in beslag genomen. Het is onbekend of de bestuurder van de auto ook gevonden is. De politie is nog op zoek naar getuigen om de exacte toedracht van het ongeluk te achterhalen.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Lees ook: Fietser gewond na aanrijding met auto in Maastricht: politie op zoek naar automobilist