Driedelige cursus over gezond en voordelig boodschappen doen
© Bibliocenter Heel
Tijdens de cursus ‘gezond en voordelig boodschappen doen’ legt voedingscoach Marly Brenkman uit hoe je kunt besparen op boodschappen en toch gezond(er) kunt eten.
Het kan lastig zijn om voordelig en tóch gezond te eten met de hoge en toenemende prijzen voor basisbehoeften zoals voeding en energie. Gezonde voeding zou voor iedereen een makkelijke en betaalbare keuze moeten zijn. Deelnemers aan deze cursus leren wat je elke dag nodig hebt, hoe je gezond en lekker kunt eten, producten vergelijken op prijs en voedingswaarde en hoe om te gaan met verkoopverleidingen van de supermarkt.
De gratis cursus bestaat uit twee bijeenkomsten in de bibliotheek in Heel op donderdag 30 maart en 6 april van 10.45 tot 12.45 uur. Daarnaast bezoeken de cursisten de supermarkt op donderdag 13 april.
Aanmelden kan via de website van Bibliocenter: www.bibliocenter.nl/activiteiten.