‘Emmaus De Familiemusical’ in Paterskerk Venray
© Bisdom Roermond.
Venray -
‘Emmaus De Familiemusical’ gaat op premièretour en is op zondag 2 april vanaf 15.00 uur in de Paterskerk in Venray te zien.
Een actueel, aangrijpend en authentiek verhaal, dat als een familiemusical op de planken wordt gebracht door KISI Nederland. De musical is geschreven door Bas en Cissy Suijkerbuijk, bekend van hun schoolmusicals die op honderden plaatsen zijn opgevoerd.
Een jonge cast en crew van tachtig personen brengen Emmaus De Familiemusical tot leven. De musical, vol humor en pakkende scènes, is geschikt voor alle leeftijden vanaf vier jaar.
Tickets kosten tien euro per persoon, ook is er een 4-persoonstickets voor 32 euro. Tickets zijn verkrijgbaar door een e-mail te sturen naar contact@rkvenray.nl.