Verzorgingspunt Kennedymars Sittard bij ’t Reutje

Foto ter illustratie.© Getty Images

Sint Odiliënberg
Silke van Deelen

De Kennedymars Sittard, die dit jaar voor de 58ste keer plaatsvindt, doet ook dit jaar ’t Reutje aan.

In alle vroegte vertrekken de wandelaars en lopers uit Sittard. Onderweg passeren zij diverse verzorgingspunten op hun tocht, en ook in 2023 mag Fanfare Sint Wiro na dertig kilometer de wandelaars welkom heten bij ’t Reutje tussen Posterholt en Montfort.

De Fanfarezaal wordt weer ingericht als rustpunt voor de wandelaars. Ook op de aangrenzende parkeerplaats mogen verzorgingstenten opgebouwd worden. De fanfare zet voor de Fanfarezaal een standje neer waar lopers een snelle hap/soep of versnapering kunnen nemen. In de zaal zelf kan rustig plaatsgenomen worden voor een hapje en een drankje.

Ook toeschouwers en supporters zijn welkom. Tussen 08.00 en 09.00 uur passeren de eerste snelwandelaars, daarna is het een komen en gaan tot 12.00 uur.