Telefoon klantenservice: 088 - 77 80 888

Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 uur en op zaterdag van 08.00 uur tot 12.00 uur.

Telefoon algemeen: 046 – 411 6000
Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur.

Hoofdkantoor Maastricht
Wim Duisenbergplantsoen 1, 6221 SE Maastricht

Bijkantoor Venlo-Blerick
Kazernestraat 17, 5928 NL Venlo-Blerick

KvK-nummer: MHL 14023755


De redactie van De Limburger:

FunctieVoornaamAchternaamMailadresTelefoonnummer
HoofdredacteurBjørnOostrabjorn.oostra@delimburger.nl31464116317
Adjunct-hoofdredacteurMichielGoertzenmichiel.goertzen@delimburger.nl31464116714
NieuwsmanagerPeterLeijstenpeter.leijsten@delimburger.nl31464116586
NieuwsmanagerRoelOpheldersroel.ophelders@delimburger.nl31464116371
NieuwsmanagerMoniqueParrenmonique.parren@delimburger.nl31464116661
Manager redactie media servicesHanBrinkmanhan.brinkman@mediahuislimburg.nl31464116603
Management Support managementsupport@mediahuislimburg.nl31464116020
     
Beeld & vorm - chefKatinkaHanselmankatinka.hanselman@delimburger.nl31464116733
Beeld & vorm - teamleiderNellyRantongnelly.rantong@delimburger.nl31464116732
Beeld & vormGeertjeClaessengeertje.claessen@delimburger.nl31464116738
Beeld & vormRemyFrintsremy.frints@delimburger.nl31464116390
Beeld & vormDebbyFrissendebby.frissen@delimburger.nl31464116739
Beeld & vormIgorKerstenigor.kersten@delimburger.nl31464117262
Beeld & vormRobKlein Goldewijkrob.kleingoldewijk@delimburger.nl31464116383
Beeld & vormNicolleKohlnicolle.kohl@delimburger.nl31464116734
Beeld & vormIvoMeeuwissenivo.meeuwissen@delimburger.nl31464116742
Beeld & vormJosSchamineejos.schaminee@delimburger.nl31464116386
Beeld & vormRajScheijenraj.scheijen@delimburger.nl31464116737
Beeld & vormErikVersteegenerik.versteegen@delimburger.nl31464116389
     
Hyperlokaal - chefRobWillemsrob.willems@delimburger.nl31464116493
Hyperlokaal - eindredactieTorstenFaruhntorsten.faruhn@delimburger.nl31464117522
Hyperlokaal - Midden-LimburgRobDeurzen, vanrob.vandeurzen@delimburger.nl31464116495
Hyperlokaal - Noord-LimburgMarcelLier, vanmarcel.vanlier@delimburger.nl31464116343
Hyperlokaal - Maastricht/Heuvelland - Sittard/GeleenSjakPlanthofsjak.planthof@delimburger.nl31464117516
Hyperlokaal - ParkstadPaulLogisterPaul.logister@delimburger.nl31464117517
     
Eindredactie - chefRoelOpheldersroel.ophelders@delimburger.nl31464116371
EindredactieNataschaCorbeeknatascha.corbeek@delimburger.nl31464116423
EindredactieLeanHodselmanslean.hodselmans@delimburger.nl31464116438
EindredactieSandraHorrichssandra.horrichs@delimburger.nl31464116429
EindredactieLisetteJanssenlisette.janssen@delimburger.nl31464116422
EindredactieIvoKokivo.kok@delimburger.nl31464116636
EindredactieKarelSieberskarel.siebers@delimburger.nl31464116629
EindredactieJacoMeijerjaco.meijer@delimburger.nl31464116619
EindredactieMichielMetsaarsmichiel.metsaars@dlimburger.nl31464116648
EindredactieEricPelzerseric.pelzers@delimburger.nl31464116355
EindredactieIreneVerhielirene.verhiel@delimburger.nl31464116372
EindredactieJohnVerstraelenjohn.verstraelen@delimburger.nl31464116425
EindredactiePhilipBronzwaerphilip.bronzwaer@delimburger.nl31464116617
EindredactiePatriciaRamakerspatricia.ramakers@delimburger.nl31464116427
     
Online redactie - chefGenaudMolingenaud.molin@delimburger.nl31464116529
OnlineredactieRoelFrissenroel.frissen@delimburger.nl31464116469
Video/BeeldredactieRobertMutsrobert.muts@delimburger.nl31464116915
OnlineredactieRenéPurirene.puri@delimburger.nl31464116525
OnlineredactieKoosVaeskoos.vaes@delimburger.nl31464116331
DataKevinHoffmanskevin.hoffmans@delimburger.nl31464116472
     
Social club - chefGenaudMolingenaud.molin@delimburger.nl31464116529
Social clubChrisjeSiebenchrisje.sieben@delimburger.nl31464116731
Social clubRonSiegersmaron.siegersma@delimburger.nl31464116381
Social clubVronie Vosvronie.vos@delimburger.nl31464116382
     
Economie - chefPeterBruijnspeter.bruijns@delimburger.nl31464116339
EconomieStefanDölckenstefan.dolcken@delimburger.nl31464116621
EconomieFransDreissenfrans.dreissen@delimburger.nl31464116633
EconomieMoniqueEversmonique.evers@delimburger.nl31464116347
EconomiePeterHeesenpeter.heesen@delimburger.nl31464116330
     
Leef - chefTimGeurtstim.geurts@delimburger.nl31464116626
LeefRobCobbenrob.cobben@delimburger.nl31464116406
LeefRonaldColeeronald.colee@delimburger.nl31464116639
LeefIvarHoekstraivar.hoekstra@delimburger.nl31464116332
     
LS - chefRuudMaasruud.maas@delimburger.nl31464116466
LS - verslaggeverJohanBeek, van dejohan.vandebeek@delimburger.nl31464116326
LS - eindredacteurEricDorst, vaneric.vandorst@delimburger.nl31464116671
LS - verslaggeverRobinKloor, van derrobin.vanderkloor@delimburger.nl31464116344
LS - verslaggeverPascaleThewissenpascale.thewissen@delimburger.nl31464116628
     
Zine - chefRuudMaasruud.maas@delimburger.nl31464116466
ZineSusanJörissusan.joris@delimburger.nl31464116433
ZineRemcoKoumansremco.koumans@delimburger.nl31464116035
ZineJasmijnMulkensjasmijn.mulkens@delimburger.nl31464116461
     
Onderzoeksredactie - chefBram Heijden v.d.bram.vanderheijden@delimburger.nl31464116686
OnderzoeksredactieSjorsBeek, vansjors.vanbeek@delimburger.nl31464116319
OnderzoeksredactiePaulBotspaul.bots@delimburger.nl31464116618
OnderzoeksredactieRobCoxrob.cox@delimburger.nl31464116459
OnderzoerksredactieRikHulst, vanrik.vanhulst@delimburger.nl31464116053
OnderzoeksredactieSergeSekhuisserge.sekhuis@delimburger.nl31464116485
OnderzoeksredactieTheoSniekerstheo.sniekers@delimburger.nl31464116681
Coördinator Opinie-lezersredactieFransPasmafrans.pasma@delimburger.nl31464116424
     
Nieuwsdienst - chefHenkDriessenhenk.driessen@delimburger.nl31464116313
NieuwsdienstVikkieBartholomeusvikkie.bartholomeus@delimburger.nl31464116436
NieuwsdienstJosCamp, van denjos.vandencamp@delimburger.nl31464116711
Nieuwsdienst - justitie/veiligheidClaireDyck, vanclaire.vandyck@delimburger.nl31464116316
Nieuwsdienst - justitie/veiligheidBasDingemansebas.dingemansek@delimburger.nl31464116712
NieuwsdienstJudithJanssenjudith.janssen@delimburger.nl31464116482
NieuwsdienstVincentJanssenvincent.janssen@delimburger.nl31464116342
NieuwsdienstHennieJeukenhennie.jeuken@delimburger.nl31464116357
NieuwsdienstJanHenselsjan.hensels@delimburger.nl31404116684
NieuwsdienstRonLangenveldron.langenveld@delimburger.nl31464116685
NieuwsdienstJimmyLeendersjimmy.leenders@delimburgr.nl31464116624
NieuwsdienstRoelWicheroel.wiche@delimburger.nl31464116634
Nieuwsdienst -Parlementair redacteurHansGoossenhans.goossen@delimburger.nl31464116616
     
Redactie Noord- en Midden-Limburg - kernchefJulePeetersjule.peeters@delimburger.nl31464116693
Redactie Noord-LimburgJosBoutenjos.bouten@delimburger.nl31464116513
Redactie Noord-LimburgEricSeureneric.seuren@delimburger.nl31464116697
Redactie Noord-LimburgKristelSchreurskristel.schreurs@delimburger.nl31464116460
Redactie Noord-Limburg - VenloKittyBorghoutskitty.borghouts@delimburger.nl31464116512
Redactie Noord-LimburgSimonDoesborghsimon.doesborgh@delimburger.nl31464116338
Redactie Noord-Limburg - VenloKimJacobskim.jacobs@delimburger.nl31464116335
Redactie Noord-Limburg - Peel&MaasLeonJanssenleon.janssen@delimburger.nl31464116315
Redactie Noord-Limburg - VenloMarcoKampen, vanmarco.vankampen@delimburger.nl31464116043
Redactie Noord-LimburgBasNollébas.nolle@delimburger.nl
Redactie Midden-LimburgAngelaJanssensangela.janssens@delimburger.nl31464116715
Redactie Midden-LimburgCarolaBoer, decarola.deboer@delimburger.nl31464116476
Redactie Midden-LimburgHansStraushans.straus@delimburger.nl31464116676
Redactie Midden-Limburg - RoermondRobDielemanrob.dieleman@delimburger.nl31464116480
Redactie Midden-Limburg - RoermondGertieDriessengertie.driessen@delimburger.nl31464116499
Redactie Midden-Limburg - Weert/NederweertErwinSchmidterwin.schmidt@delimburger.nl31464116717
Redactie Midden-Limburg - Maasgouw/Echt-SusterenRobStikkelbroeckrob.stikkelbroeck@delimburger.nl31464116494
Redactie Midden-Limburg - RoerdalenJacquiStrouckenjacqui.stroucken@delimburger.nl31464116426
     
Redactie Zuid-Limburg - kernchefRuben vanErpruben.vanerp@delimburger.nl31464116446
Redactie Zuid-Limburg - HeerlenBentiBanachbenti.banach@delimburger.nl31464116401
Redactie Zuid-Limburg - Maastricht/HeuvellandSiebrandVossiebrand.vos@delimburger.nl31464116444
Redactie Zuid-Limburg - Stein plaatsvervangend chefNickBrulsnick.bruls@delimburger.nl31464116637
Redactie Zuid-Limburg - BeekdaelenGeert JanClaessensgeert-jan.claessens@delimburger.nl31464116468
Redactie Zuid-Limburg - BeekPaulDolhainpaul.dolhain@delimburger.nl31464117518
Redactie Zuid-Limburg - Sittard/GeleenLaurensSchellenlaurens.schellen@delimburger.nl31464116726
Redactie Zuid-Limburg - Sittard/GeleenMarjoleinWellingmarjolein.welling@delimburger.nl31464116463
Redactie Zuid-Limburg - Meerssen/ Eijsden/MargratenJeroenGeertsjeroen.geerts@delimburger.nl31464116455
Redactie Zuid-Limburg - MaastrichtAnneliesHendrikxannelies.hendrikx@delimburger.nl31464116314
Redactie Zuid-Limburg - Maastricht/HeuvellandJoosPhilippensjoos.philippens@delimburger.nl31464116631
Redactie Zuid-Limburg - Vaals/MaastrichtMerelVisschermerel.visscher@delimburger.nl31464116475
Redactie Zuid-Limburg - Valkenburg/Gulpen-WittemReneWillemsrene.willems@delimburger.nl31464116721
Redactie Zuid-Limburg - Parkstad/HeerlenJosAdriaensjos.adriaens@delimburger.nl31464116457
Redactie Zuid-Limburg - HeerlenFrankBennekerfrank.benneker@delimburger.nl31464117515
Redactie Zuid-Limburg - Parkstad/Brunssum/VoerendaalStefanGillissenstefan.gillissen@delimburger.nl31464116478
Redactie Zuid-Limburg - ParkstadKimNoachkim.noach@delimburger.nl31464116359
Redactie Zuid-Limburg - Parkstad/Landgraaf/SimpelveldMarcelVeen, demarcel.deveen@delimburger.nl31464116474
Redactie Zuid-Limburg - KerkradeThijsVeen, dethijs.deveen@delimburger.nl31464116445
     
Sportredactie - chef/algemeen/columnist/zaterdaginterviewPatrickDelaitpatrick.delait@delimburger.nl31464116328
Sportredactie - plaatsvervangend chef/eindredacteurNiekOldenniek.olden@delimburger.nl31464116334
Sportredactie - algemeenFrankBuschmannfrank.buschmann@delimburger.nl31464116488
Sportredactie - Formule 1/algemeenIvoCamp, op denivo.opdencamp@delimburger.nl31464116327
Sportredactie - Fortuna - vrouwenMarlousFliermarlous.flier@delimburger.nl31464116462
Sportredactie - Formule 1/VVV-VenloJackMartensjack.martens@delimburger.nl31464116464
Sportredactie - eindredacteurRobMeijerrob.meijer@delimburger.nl31464116333
Sportredactie - Fortuna-Sittard/voetbalRobSporkenrob.sporken@delimburger.nl31464116632
Sportredactie - Roda JC/voetbalMaikelSuilenmaikel.suilen@delimburger.nl31464116318
Sportredactie - wielrennen/algemeenTomWilt, van dertom.vanderwilt@delimburger.nl31464116787
Sportredactie - MVV/voetbalEmilVisseremil.visser@delimburger.nl31464116041

Ombudsman
Huub Evers
E-mail: huub.evers@delimburger.nl

Advertentiebedrijf

Algemene advertenties 
Wim Duisenbergplantsoen 1, 6221 SE Maastricht
Postbus 5575, 6202 XB Maastricht
Tel: 046 411 71 80
E-mail: advertentie.centraal@delimburger.nl

Familieberichten
Tel: 046-411 76 10
E-mail: familieberichten@delimburger.nl

Rubrieksadvertenties
Tel: 046 – 411 70 70
E-mail: rubrieken@delimburger.nl
E-mail: rubrieken@via-limburg.nl

Ondernemen in Limburg
Tel: 046 411 71 80
E-mail: advertentie.centraal@delimburger.nl

LimburgVac
Tel: 046 411 71 80
E-mail: vacature@limburgvac.nl

Voilà
Tel: 046 411 71 80
E-mail: advertentie.centraal@delimburger.nl

Losse verkoop
Tel. 088-8248012
E-mail: losseverkoop@mediahuis.nl

Marketing & PR
Postbus 5575 
6202 XB Maastricht
Tel. 046 - 411 6552 
E-mail: managementsupport@mediahuislimburg.nl